You lucky shit!Exkon said:Most of my cash goes towards supplements. 90% of my food intake comes from eggs and chicken breast which I get for free from my girlfriends mom. She works over at Lilydale so whenever my gf goes to visit her, she comes back with a car load of ground turkey, eggs, chicken breast and whatever else she feels like brining![]()
redsquirrel said:About $400.mo for groceries, and $350 for supps...and I'm talking the protein, flax, aminos....WHat really gets on my nerves is those weeks when you feel you don't have that much, except for a lot of protein...and you check out and it's like $110!!! You walk out w/ like 4 bags, OMG do I feel ripped off!
RoadHouse said:Think about how much we spend on being healthy. $400 for food. I spend around $200-$250 on supps. $50 a month for my gym. Plus if im on, between $200-$300 approximately a month on gear and ancillaries.