Need some one good with numbers. So, one shop sells 200 mcg / ml @ 10ml for 43$, and another join sells 250 mcg / ml @ 10ml for $60. My prescription is for 250mcg. Would it be cheaper if I just get the $43 one? And by how much?
Need some one good with numbers. So, one shop sells 200 mcg / ml @ 10ml for 43$, and another join sells 250 mcg / ml @ 10ml for $60. My prescription is for 250mcg. Would it be cheaper if I just get the $43 one? And by how much?
you are prescribed 25000 mg of test 250mg/ml @ 10ml. if you buy 20000 of test 200md/ml @ 10ml you will need to buy another vial of 200 to complete your prescribed doasge. which equals more money
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.